jakaż była moja uciecha, gdy w szlarskiej porębie kojarzącej mi się do tej pory mgliście ze szkłem, rąbanką i óscypkiem ujrzałam na murze (za panem z o'scypkami) arcywroga batmana bane'a. no łza się w oku kręci.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą miejscówka: szklarska poręba. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą miejscówka: szklarska poręba. Pokaż wszystkie posty
28.1.10
BANE!
jakaż była moja uciecha, gdy w szlarskiej porębie kojarzącej mi się do tej pory mgliście ze szkłem, rąbanką i óscypkiem ujrzałam na murze (za panem z o'scypkami) arcywroga batmana bane'a. no łza się w oku kręci.
Subskrybuj:
Posty (Atom)