Pokazywanie postów oznaczonych etykietą miejscówka: amsterdam. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą miejscówka: amsterdam. Pokaż wszystkie posty

30.5.10

m-u-d-a


znam język migowy, tzn polski, tzn trochę, ale to akurat nie ma nic do rzeczy, bo to jest amerykański alfabet palcowy. M-U-D-A. muda: hiszp. "niema"
duże, ładnie wykonane, idealne.
(thx w za obiektyw)

ps. bałdełeeej,

28.5.10

komiksowe cokolwiek





takie łączone bo łołek nieee wie jak kadrooować. (ale tak tak dzięki za obiektyw :D) było więcej takich fajnych obok, tzn prześwitywały, bo niestety pomazane.