Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ja kobieta pracująca jestem. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ja kobieta pracująca jestem. Pokaż wszystkie posty

3.8.09

יהודי


wyczajone na ekskursji białostockiej z wr i panem cinusem.
nie wiem, co było w nas większe: radość ze znaleziska czy opadnięcie rąk z powodu wandalizacji tak kunsztownego, dużego blaszonu dokonanej przez prawych aryjskich obywateli.

a tu taki bonus z szerszym kadrem. i tyłkiem sqli.