Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zupełnie inna beczka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zupełnie inna beczka. Pokaż wszystkie posty
7.6.12
14.10.11
23.9.11
14.9.11
24.7.10
7.6.10
14.1.10
3.10.09
AAA!!! KONKURS!!!!!!
dziś wiernym czytelnikom zadajemy następujące pytanie:
~ CO AUTOR MIAŁ NA MYŚLI TUDZIEŻ PO PROSTU CO PRZEDSTAWIA POWYŻSZY BLASZON BO MY NI CHOLERY NIE WIEMY NO. ~
odpowiadać w komętarzach bez krępacji żadnej tyle tylko że do 10 października wieczorkiem powiedzmy. nagradzana oczywizda prawdość, a w przypadku niemożności osiągnięcia prawdości - inwencja.
nagroda niespodzianka ale o rany jaka fajna!
gwoli disclaimera jeszcze to zagadkowy ów blaszon zdjęli i podesłali wtedyjeszczeniealeterazjużowszemnarzeczeństwo czyli wr&t.
21.9.09
17.8.09
BZZZ - kto tam? - poczta puolska
już tę autorkę/autora raz gościłyśmy.


oj chyba cały długopis poszedł. a z nim popołudnie.


działalność owa płoży się w okolicach uniwerku i ilsu, więc podejrzewamy brać studencką, żeby nie powiedzieć neofilologiczną. ale pozory mogą mylić i może to być równie dobrze ktokolwiek inien. dobranoc się z państwem
oj chyba cały długopis poszedł. a z nim popołudnie.
działalność owa płoży się w okolicach uniwerku i ilsu, więc podejrzewamy brać studencką, żeby nie powiedzieć neofilologiczną. ale pozory mogą mylić i może to być równie dobrze ktokolwiek inien. dobranoc się z państwem
5.8.09
1.8.09
nie złamie wolnych żadna klęska
Pierwszy sierpnia dzień krwawy
Powstał naród Warszawy
By Stolicę uwolnić od zła.
I zatknęli na dachy, barykady i gmachy
Biało-czerwonych sztandarów las.
Trzeba obejść przez getto
Bo już Wolę zdobyto
I łunami czerwieni się noc.
Stare Miasto płonie
A nam mdleją już dłonie
Trzeba walczyć, lecz nie mamy sił.
Już Śródmieście się łamie,
Niemcy są w każdej bramie
I stawiają Polaków pod mur.
Słychać krzyk, salwy krótkie
I jęki cichutkie
Tak to ginie warszawski nasz lud.
O jaka rozpacz się w piersi rozpina,
Walczyć nie ma czym.
Pod czołg z butelką idzie dziewczyna,
By zapłacić im
Za zburzoną, zniszczoną Stolicę
I za zgliszcza te,
I za trupów dziś pełne ulice,
Za powstańczą krew.
Tak ginęli Warszawiaki, bohaterskie chłopaki,
Którzy chcieli Warszawę wolną mieć.
chwała bohaterom
tu jeszcze kilka wlep
23.7.09
18.7.09
12.6.09
14.4.09
1.4.09
krzeseuka
ogłoszenie: od dziś powierzchnie płaskie zajmują się nie streetartem, ale meblami miejskimi. dizajnerskie i ordynarne, nowoczesne i przestarzałe, są o wiele bardziej zajmującym tematem niż mazy na murach, które wszak, nie ukrywajmy, są aktami wandalizmu...dlatego przerzucamy się od dziś na dokumentację przestrzeni miejskiej i obiektów w niej się znajdujących. dobranoc państwu
31.3.09
25.1.09
na śniegu
idę sobie z ilsu na przystanek a tam - na trawniku śniegiem zasypanem - zupełnie inna beczka
na desce, sklejce czy innym tam czymś, a w hełmie - dziura na śnieg
w sensie że może na twarz, no ale leży, więc na śnieg
sqli has no concept of this - but she still approves
27.12.08
the time of fail
[FYI: czas honoru fajoskim serialem jest i mam wielką nadzieję na kolejną serię (serie). tym ciężej zatem wytknąć mu megafaila, jaki popełnił - a właściwie dwa megafaile.]
no więc w wawie na nowym świecie 69, w wejściu do wydziałów przeróżnych (dziennikarze i naukowcy polityczni się tam gnieżdżą np), jest odbity ten oto ks. jerzy, no nie?

o w tym wejściu.

no.
no i jak kręcili czas honoru, to dokleili do tego właśnie nowego światu 69 budkę i wartownika że niby jakieś eses. no i co widzimy nad lewym ramieniem wartownika:

no księdza jerzego.
a co widzimy po prawej ręce wartownika?
no tę oto tabliczkę.

(fota stąd, dzięki - aktualnie tabliczki na budynku tajemniczo brak)
- ACH, HERR OBERFÜHRER, CHOCZMY TEHAZ OMAWIACZ NASZE TAJNE PLANY AUF INSTITUT FÜR FORSCHUNGSINFORMAZION
- JA JA, UNTERSTURMFÜHRER SCHULZ! GUT NAME, DAS BSZMI BAHZO GEHEIM! O SPÓJSZCIE SCHULZ CZI TO NIE PRIESTER POPIELUSCHKO
- WAS WER IST PRIESTER POPIELUSCHKO
- ICH WEISS NICHT LOL
dawno się tak nie śmiałam. szkoda, czasie honoru, szkoda.
oj no tak no, tak, oczywiście: kto wie że blaszon ów i tabliczka owa tam są, ten je tam widzi obok tego wartownika. a kto nie wie to nie wie i nie widzi. ale i tak się uśmiałam. bo kto tamtędy chodzi ten WIE. czyli ileśtam tysięcy ludzi dziennie.
(a tak bajdełej to byłam akurat w okolicy jak to kręcili - lato czy tam wiosna 2008 - riksze jeździły i hitlerowcy i kaszkiety migały i wogle i fajnie było! tzn nie dlatego że hitlerowcy. dlatego że epoka. oesu)
no więc w wawie na nowym świecie 69, w wejściu do wydziałów przeróżnych (dziennikarze i naukowcy polityczni się tam gnieżdżą np), jest odbity ten oto ks. jerzy, no nie?
o w tym wejściu.
no.
no i jak kręcili czas honoru, to dokleili do tego właśnie nowego światu 69 budkę i wartownika że niby jakieś eses. no i co widzimy nad lewym ramieniem wartownika:
no księdza jerzego.
a co widzimy po prawej ręce wartownika?
no tę oto tabliczkę.
(fota stąd, dzięki - aktualnie tabliczki na budynku tajemniczo brak)
- ACH, HERR OBERFÜHRER, CHOCZMY TEHAZ OMAWIACZ NASZE TAJNE PLANY AUF INSTITUT FÜR FORSCHUNGSINFORMAZION
- JA JA, UNTERSTURMFÜHRER SCHULZ! GUT NAME, DAS BSZMI BAHZO GEHEIM! O SPÓJSZCIE SCHULZ CZI TO NIE PRIESTER POPIELUSCHKO
- WAS WER IST PRIESTER POPIELUSCHKO
- ICH WEISS NICHT LOL
dawno się tak nie śmiałam. szkoda, czasie honoru, szkoda.
oj no tak no, tak, oczywiście: kto wie że blaszon ów i tabliczka owa tam są, ten je tam widzi obok tego wartownika. a kto nie wie to nie wie i nie widzi. ale i tak się uśmiałam. bo kto tamtędy chodzi ten WIE. czyli ileśtam tysięcy ludzi dziennie.
(a tak bajdełej to byłam akurat w okolicy jak to kręcili - lato czy tam wiosna 2008 - riksze jeździły i hitlerowcy i kaszkiety migały i wogle i fajnie było! tzn nie dlatego że hitlerowcy. dlatego że epoka. oesu)
Subskrybuj:
Posty (Atom)