16.6.09

dzieci wesoło wybiegły ze szkoły


swego czasu (fota: dwa i pół roku temu, teraz jeszcze bardziej zatarte i/lub zamalowane) dzieci z rejtana wesoło ozdobiły wejście. od góry:
"100 LAT W REJTANIE ŻYCZY GRONO PEDAGOGICZNE"
"PORZUĆCIE NADZIEJĘ CI KTÓRZY TU WCHODZICIE" -> "ODNAJDŹCIE NADZIEJĘ CI KTÓRZY TU WCHODZICIE"
"NIE KARMIĆ!"
poniżej na różowo zdaje się podpisy

31.5.09

bruner ty śśśsiewinio


rysia/szkolna (BONUS! czworonożna wlepka lol)


saska kępa (wypełniona jest wibracją)

jak widać, gdzie by nie krążył, klosu jako prawdziwy profesjonalista preferuje powierzchnie płaskie metalowe. dobra robota herr oberleutnant!

28.5.09

MMMBEJBE


tego akurat króla już zburzyli (karowa), ale ciągle jeszcze można się na niego natknąć w okolicy - np. na dobrej.