zajęcza
27.6.09
26.6.09
25.6.09
23.6.09
na drewnianej w bramie ktoś zasady łamie
ortografii w sensie.

ej, jak chalinka to i łókasz, nie? no bądźmy konsekwentni
ej, jak chalinka to i łókasz, nie? no bądźmy konsekwentni
21.6.09
18.6.09
16.6.09
dzieci wesoło wybiegły ze szkoły
swego czasu (fota: dwa i pół roku temu, teraz jeszcze bardziej zatarte i/lub zamalowane) dzieci z rejtana wesoło ozdobiły wejście. od góry:
"100 LAT W REJTANIE ŻYCZY GRONO PEDAGOGICZNE"
"PORZUĆCIE NADZIEJĘ CI KTÓRZY TU WCHODZICIE" -> "ODNAJDŹCIE NADZIEJĘ CI KTÓRZY TU WCHODZICIE"
"NIE KARMIĆ!"
poniżej na różowo zdaje się podpisy
15.6.09
12.6.09
8.6.09
nie śmierdzieć mnie tu
na przystanku, jak najbardziej uzasadnione
język polski trochę w tym wtf-y, ale cóż
6.6.09
3.6.09
31.5.09
bruner ty śśśsiewinio
rysia/szkolna (BONUS! czworonożna wlepka lol)
saska kępa (wypełniona jest wibracją)
jak widać, gdzie by nie krążył, klosu jako prawdziwy profesjonalista preferuje powierzchnie płaskie metalowe. dobra robota herr oberleutnant!
28.5.09
MMMBEJBE
tego akurat króla już zburzyli (karowa), ale ciągle jeszcze można się na niego natknąć w okolicy - np. na dobrej.
27.5.09
26.5.09
25.5.09
24.5.09
23.5.09
Subskrybuj:
Posty (Atom)